بایگانی شهدا

فیلم ها و کلیپ های شهدای کومله و گیلان
ستاد یادواره شهدای شهر کومله ستاد یادواره شهدای شهر کومله ستاد یادواره شهدای شهر کومله

ستاد یادواره شهدای شهر کومله ستاد یادواره شهدای شهر کومله ستاد یادواره شهدای شهر کومله

http://laleha.com/mosabeghe/2.pngعکس های خبری لاله ها:

::.   عکس شهید حسین احمدپور در امامزاده12 تن ملاط -- 21 اسفند 1393  ::.        ::.   عکس بچگی سردار شهید حسین املاکی -- 27 فروردین 1393  ::.        ::.   پوستر شهید املاکی بر روی مینی بوس راهیان نور دشتستان بوشهر -- 11 فروردین 1393  ::.        ::.   تصویر/ مداحی شهید میرعلی احمدی در مسجد جامع کومله -- 13 دی 1392  ::.        ::.   تصاویر شهدای کومله در مشهد مقدس -- 11 دی 1392  ::.        ::.   تصاویر جدید از تشییع جنازه شهدای عملیات کربلای 2 شهر کومله -- 04 دی 1392  ::.        ::.   تصاویر پیکر پاک 5 تن از شهدای عملیات کربلای2 شهر کومله -- 11 آبان 1392  ::.        ::.   عکس/ زنان عضو انجمن اسلامی روستای کشت سرا شهر کومله -- 19 مهر 1392  ::.        ::.   عکس/ شهید مهدی خوش سیرت در یک تیم کشتی! -- 05 شهریور 1392  ::.        ::.   عکسی از جوانی شهید سیف الله عبدالکریمی -- 05 شهریور 1392  ::.        ::.   عکس/ قرآن و اسلحه در دستان شهید علی مرتضی نوذری -- 09 مرداد 1392  ::.        ::.   عکس/ شهدای کومله در یک تیم فوتبال -- 31 تیر 1392  ::.        ::.   عکس کمتر دیده شده از شهید مهدی خوش سیرت -- 30 تیر 1392  ::.        ::.   عکس کمتر دیده شده از شهید حسین املاکی در لشکر25 کربلا -- 19 تیر 1392  ::.        ::.   هفت شهید کومله فقط در یک عکس -- 19 خرداد 1392  ::.        ::.   عکس/پدر شهیدان صیقلی و شهیدان خوش سیرت در کنار هم -- 02 خرداد 1392  ::.        ::.   عکس قدیمی/ تصاویر شهدا بر روی دیوار بقعه آقا سید حسن کومله -- 02 اردیبهشت 1392  ::.        ::.   تصویر مادر شهید ابوالفضل حسینی در کنار پیکر بی جان فرزندش -- 15 فروردین 1392  ::.        ::.   نوشته ای روی آر پی جی بیاد شهید اشرف کیایی -- 06 فروردین 1392  ::.        ::.   تشییع جنازه شهید مهدی خوش سیرت در حرم سید جلال الدین اشرف در آستانه -- 30 دی 1391  ::.        ::.   نامه شهید مصطفی حسینی/هر روز خواب میبینم که با شهیدان هستم! -- 17 دی 1391  ::.        ::.   عکس بابا در دستان فرزندان شهید علی علوی -- 16 دی 1391  ::.        ::.   شهید سید مجید رهبر در زمین ورزشی شهر کومله -- 24 آذر 1391  ::.        ::.   تصاویر شهدای کومله از کودکی تا شهادت -- 12 آذر 1391  ::.        ::.   تصویر قبض کمک به جبهه در سال 63 -- 10 آذر 1391  ::.        ::.   کارت های عروسی شهدای شهر کومله -- 07 آذر 1391  ::.        ::.   کارت عروسی شهید فرهاد لاهوتی -- 07 آذر 1391  ::.        ::.   طنز/من همه را می کشم ولی خودم زنده می مانم -- 03 آذر 1391  ::.        ::.   عکسی که شهید فرداد لاهوتی از جیب اسرای عراقی برداشت -- 02 آذر 1391  ::.        ::.   لیسانس افتخاری شهید فرداد لاهوتی -- 30 آبان 1391  ::.

http://www.laleha.com/mosabeghe/point.jpgبرای دیدن نقشه بر روی "گوگل مپ" بر روی اینجا کلیک کنید.

لاله ها یک سایت مردمی است و به ارگانی وابسته نیست

..: بک گراند لاله ها بر روی کامپیوتر شما... اینجا کلیک کنید :..

بخشی از وصیت نامه شهید ابوالقاسم عسکری:

وصیت نامه ها و خاطرات جنگ را برای کسانی که هنوز در خواب غفلت هستند،تبلیغ کنید که این مسئولیت،بر دوش شما بازماندگان شهدا است!

شهدای روستاهای کومله صدای شهدای کومله خانواده شهدای کومله تصاویر شهدای کومله

وصیت نامه شهید ناصر نیکنام مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط مجید   
پنجشنبه, 11 شهریور 1389 ساعت 12:27

بسم الله الرحمن الرحیم

«وصیت نامه شهید ناصر نیکنام»

بسم الله الرحمن الرحیم

با حمد و ثنا به پروردگار جهانیان و با توصیف های بی نهایت او که موجودی را یارای وصف او نیست و نشاید که باشد.

من سعی کردم با تحقیق در میان کتب های موجود جهان به مکتب اسلام عمیقاً علاقه مند شده ام هم از نظر علمی و یقینی و از نظر علمی واقعاً معتقد شدم و می خواستم به لفظ کم کم جامه عمل بپوشانم یعنی مسائلی را که واقعاً لمس می کردم انجام دهم تا خداوند توفیق را به معرفت در راهش به من بنماید تا راه سخت تر و بالاتر برایم سهل و شیرین باشد تا مسائلی که در لفظ می خوانیم در دید ایمان به مرحله شهود و یقین و آسان عمل کنیم. آنچه که با سلیقه من نمی خورد وصیت نامه است و بلکه وصیت ها در حدی است که راه هدایت مطلق نمی باشد برای اینکه وصیت ها کردند از یاوران دین اسلام که ناطق ترین و گویاترین، و هادی در مسیر انسانیت است (ناطق قرآن ها و پیام الهی پیامبران و ائمه معصومین و شهدای بزرگ اسلام بر همه انسان ها است). آنهایی که هدایت می خواهند خواهند یافت و آنهایی که به غیر از پیوسته اند با وصیت من چه کار خواهند شد برای اینکه من هنوز راهی نپیمودم وصیت نامه های ما حتی پیش خانواده های ما هم بایگانی خواهد شد در صورتی که علاقمندی هم زیاد است سفارشات به پدر و مادر و برادران وخواهران عزیزم 1. آنچه ار من مانده اگر رضای خدا را در آن دیدی همان را انجام بده اگر از این دنیا رفتم که تا این تاریخ از خدا می خواهم که مرا نگه دارد چونکه هنوز از این دنیا برای دنیای باقی استفاده کافی نکردم چه برسد به برادران مسلمان. 2. در تشییع جنازه من آهنگ نینوا و سرود شهیدان کجایید و سرود غیره را اگر می توانید بگذارید (سروصدا نباشد). 3. در مراسم های من سعی کنید خرما و میوه پخش کنید به چیزه دیگر راضی نیستم وعفو مرا و بخشش وحمد برای من بخوانید.

توصیه به برادران و همدردان انقلاب اسلامی ومردم همگام با این دوستان:

1. آنچه کمال معنوی و مادی شماست همت گیرید که امروز و فردا دیر است و خود را برای قیامت آماده کنید بر اساس ظرفیت علم و عمل. 2. مردم ودوستان دوستداران انقلاب اسلامی به خدا بچه های انجمن اسلامی بسیج و سپاه و امام عزیز خیر دنیا وآخرت شما را می خواهند در زمینه های مختلف به آنها کمک کنید و پشت گرمی دهیم که هرکس برای ساختن خود عزیز بودن در نزد خدا فعالیت می کند سعی کنید از این جزایای دنیوی و اخروی عقب نمانید.

امید است که سر قبرم آیید و بگویید که ترا عفو نمودیم شاید که دراین حکمتی باشد. برادرم تو نیز عاقلانه بیاندیش تصمیم بگیر وآنگاه حرکت. دیگر عرضی نیست دیدار تا به قیامت روزی که ملجأ و پناهگاهی جز ائمه اطهار نداریم.

از آنجا که بعضی کوردل را تصور بر این است که این وصیت نامه ها را بعد از مرگ شهدا درست می کنند (البته این معنا نیست که خویش را شهید می دانم) ظهر این ورقه را بعد از شهادت خداوند و رسول گرامی با خون خویش امضا می کنم تا همچنین حقانیت مکتب خویش را ثابت کنم.

انا لله و انا الیه راجعون 8/6/65 ناصر نیکنام کومله

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

آخرین بروز رسانی در پنجشنبه, 11 شهریور 1389 ساعت 12:28

اضافه‌ كردن نظر

کد امنيتي
باز خوانی تصویر امنیتی

پیام امروز یکی از شهدا:

شهید شهرام حسین زاده: امروز در روزگاری به سر می بریم که خوب بودن دیوانگی است و انسان بودن کفاره می خواهد از هر سوی دشمنان ما را احاطه نمودند و در صدد ضربه زدن هستند و ما نیز آرام و خاموش به سر می بریم گویی که اتفاقی رخ نداده و آب از آب تکان نخورده است آیا هنوز خواب بس نیست؟

نگارنامه شهدا

کتاب شهدای کومله

کتاب الکترونیکی شناسنامه

شهدای بخش کومله

آخرین بروزرسانی: 12شهریور1392

پیشنهادهای ما

آمار بازدید سایت

شهید و شهدای شهر کومله

سردار شهید حسین املاکی،مهدی خوش سیرت

سایت لاله ها