بایگانی شهدا

فیلم ها و کلیپ های شهدای کومله و گیلان
ستاد یادواره شهدای شهر کومله ستاد یادواره شهدای شهر کومله ستاد یادواره شهدای شهر کومله

ستاد یادواره شهدای شهر کومله ستاد یادواره شهدای شهر کومله ستاد یادواره شهدای شهر کومله

http://laleha.com/mosabeghe/2.pngعکس های خبری لاله ها:

::.   عکس شهید حسین احمدپور در امامزاده12 تن ملاط -- 21 اسفند 1393  ::.        ::.   عکس بچگی سردار شهید حسین املاکی -- 27 فروردین 1393  ::.        ::.   پوستر شهید املاکی بر روی مینی بوس راهیان نور دشتستان بوشهر -- 11 فروردین 1393  ::.        ::.   تصویر/ مداحی شهید میرعلی احمدی در مسجد جامع کومله -- 13 دی 1392  ::.        ::.   تصاویر شهدای کومله در مشهد مقدس -- 11 دی 1392  ::.        ::.   تصاویر جدید از تشییع جنازه شهدای عملیات کربلای 2 شهر کومله -- 04 دی 1392  ::.        ::.   تصاویر پیکر پاک 5 تن از شهدای عملیات کربلای2 شهر کومله -- 11 آبان 1392  ::.        ::.   عکس/ زنان عضو انجمن اسلامی روستای کشت سرا شهر کومله -- 19 مهر 1392  ::.        ::.   عکس/ شهید مهدی خوش سیرت در یک تیم کشتی! -- 05 شهریور 1392  ::.        ::.   عکسی از جوانی شهید سیف الله عبدالکریمی -- 05 شهریور 1392  ::.        ::.   عکس/ قرآن و اسلحه در دستان شهید علی مرتضی نوذری -- 09 مرداد 1392  ::.        ::.   عکس/ شهدای کومله در یک تیم فوتبال -- 31 تیر 1392  ::.        ::.   عکس کمتر دیده شده از شهید مهدی خوش سیرت -- 30 تیر 1392  ::.        ::.   عکس کمتر دیده شده از شهید حسین املاکی در لشکر25 کربلا -- 19 تیر 1392  ::.        ::.   هفت شهید کومله فقط در یک عکس -- 19 خرداد 1392  ::.        ::.   عکس/پدر شهیدان صیقلی و شهیدان خوش سیرت در کنار هم -- 02 خرداد 1392  ::.        ::.   عکس قدیمی/ تصاویر شهدا بر روی دیوار بقعه آقا سید حسن کومله -- 02 اردیبهشت 1392  ::.        ::.   تصویر مادر شهید ابوالفضل حسینی در کنار پیکر بی جان فرزندش -- 15 فروردین 1392  ::.        ::.   نوشته ای روی آر پی جی بیاد شهید اشرف کیایی -- 06 فروردین 1392  ::.        ::.   تشییع جنازه شهید مهدی خوش سیرت در حرم سید جلال الدین اشرف در آستانه -- 30 دی 1391  ::.        ::.   نامه شهید مصطفی حسینی/هر روز خواب میبینم که با شهیدان هستم! -- 17 دی 1391  ::.        ::.   عکس بابا در دستان فرزندان شهید علی علوی -- 16 دی 1391  ::.        ::.   شهید سید مجید رهبر در زمین ورزشی شهر کومله -- 24 آذر 1391  ::.        ::.   تصاویر شهدای کومله از کودکی تا شهادت -- 12 آذر 1391  ::.        ::.   تصویر قبض کمک به جبهه در سال 63 -- 10 آذر 1391  ::.        ::.   کارت های عروسی شهدای شهر کومله -- 07 آذر 1391  ::.        ::.   کارت عروسی شهید فرهاد لاهوتی -- 07 آذر 1391  ::.        ::.   طنز/من همه را می کشم ولی خودم زنده می مانم -- 03 آذر 1391  ::.        ::.   عکسی که شهید فرداد لاهوتی از جیب اسرای عراقی برداشت -- 02 آذر 1391  ::.        ::.   لیسانس افتخاری شهید فرداد لاهوتی -- 30 آبان 1391  ::.

http://www.laleha.com/mosabeghe/point.jpgبرای دیدن نقشه بر روی "گوگل مپ" بر روی اینجا کلیک کنید.

لاله ها یک سایت مردمی است و به ارگانی وابسته نیست

..: بک گراند لاله ها بر روی کامپیوتر شما... اینجا کلیک کنید :..

بخشی از وصیت نامه شهید ابوالقاسم عسکری:

وصیت نامه ها و خاطرات جنگ را برای کسانی که هنوز در خواب غفلت هستند،تبلیغ کنید که این مسئولیت،بر دوش شما بازماندگان شهدا است!

شهدای روستاهای کومله صدای شهدای کومله خانواده شهدای کومله تصاویر شهدای کومله

وصیت نامه شهید غلامرضا صیقلی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط مجید   
پنجشنبه, 11 شهریور 1389 ساعت 12:13

بسم الله الرحمن الرحیم

«وصیت نامه برادر شهید غلامرضا صیقلی»

بسم رب الشهدا

الذین آمنو و هاجروا و جاهدوا و فی سبیل الله باموالهم و بانفسهم اعظم درجه عند الله و اولئک هم الفائزون.

آنهایی که در راه خدا ایمان می آورند و هجرت و جهاد می کنند با مال ها و جان هایشان در نزد خدا دارای درجه بلندی است و ایشان است رستگاران.

در دریای بیکران خون شنا کنید تا به ساحل نجات برسید. امام علی(ع)

اینجانب طبق وظیفه شرعی در دفاع از اسلام و جلوگیری از تجاوز میهن اسلامیم عازم جبهه حق علیه باطل شدم و با همه کثرت گناهانم از خداوند طلب آمرزش و توفیق شهادت خواهانم و تمام وصایای من این است:

1. از امت حزب الله و برادران و خواهران خواهانم تابع امام و پیرو اسلام فقاهتی باشند و احساس مسئولیت در قبال جامعه بنماید و از اسلام با تمام قدرت دفاع نمایند همان طوری که تمام شهیدان مان با خون شان اثبات نمودند.

2. تمام وسایل بجا مانده از من را(از جمله کتاب ها) وقف انجمن اسلامی مسجد کنید و بعد از شهادتم مراسم را تمام، مانند مراسم عقد پاسداران رزمنده قهرمان برگزار نمائید و بهیج وجه بهانه به دست منافقان کوردل و کافران ندهید و روحیه های خود را صد برابر کنید تا آنها بفهمند که ما برای شهادت آماده ایم و راهی را که انتخاب کرده ایم تا آخرین قطره خون خود دفاع می نماییم در خاتمه با عرض پوزش خصوصاً از پدر و مادر و برادران و خواهرم که هرگز نتوانستم فرد مفیدی در قبال اسلام برای آنها باشم طلب عفو و آمرزش و بخشیدن از آنها هستم.

خدمت برادران رزمنده و مؤمن انجمن اسلامی سلام عرض می نمایم امیدوارم که بفضل الله حال همگی شما خوب باشد و با روحیه ای سرشار از ایمان و شوق به همجواری با الله در راه خدا کار کنید باری عرض می شود اولاً از شما می خواهم که این نامه را زمانی بخوانید که خداوند لیاقت شهادت را به من دهد و بتوانم به جوار شهدا عزیز و بزرگوار بروم چون جداً خیلی دوست داشتم که بخصوص با شهدای کومله ابوذرها و مصطفی ها و عبدالکریمی ها و محمدها و ... همجوار باشم و بتوانم که همیشه از نعمت های خدا متنعم باشم باری عرض می شود برادران به خدای واحد این دنیای دو روزه هیچ فایده و سودی ندارد و با هر نوعی روزی سپری می گردد و آن وقت است که ما در برابر خدای یکتا باید بایستیم در روز قیامت و جوابگوی اعمال مان باشیم و به قول امام حسین(ع) اگر این بدن ها برای مرگ آفریده شده اند پس چه بهتر شهادت در راه خدا باشد برادران زندگی فانی را رها کنید و به فکر آخرت و لحظه های طاقت فرسای قیامت باشید امیدوارم که همه ما جزو اعلیین قرار بگیریم نه جز سجیین. برادران، منظم و مرتبط با هم کار کنید و کارهایتان طبق گفته امام علی(ع) لوصیکم بتقوی الله ... و نظم امرکم. همراه بانظم و حساب شده باشد و با نهادهای انقلابی فعالانه همکاری کنید چون لحظات حساس است و انقلاب احتیاج به تک تک شما دارد و هر کدام باید پیام آور خون شهیدانی باشید که با هزاران آرزو برای خدمت به انقلاب اسلامی و امام خمینی شهید شده اند. برادران بهیج وجه سستی به خود راه ندهید چون از خصایص شیطان است و در مورد هر مسائل بی تفاوت نباشید بلکه با ایمان قوی به کارهایتان بپردازید و جلسات بحث و انتقاد تشکیل دهید تا کارهایتان در هر وقت معین (هفته ای یا ماهی) ارزیابی گردد و خودتان بسنجید که بازده کارتان چقدر است و در ضمن به خانواده های شهدا حتماً سرکشی کنید و نیازهای معنوی و مادی شان را برطرف کنید و در دعاهای کمیل و توسل شرکت فعالانه کنید نه تنها خودتان باشید بلکه جای شهدا را نیز پر کنید و در ضمن در هر حال و در هر مکان و شرایطی یاور امام باشید لعنت بر کسی که امام را تنها گذارد و بعد از پیمان و بستن بیعت او را تنها گذارد برادران اختلافات جزئی را کنار بگذارید به همدیگر تهمت و ناروا نزنید(الغیبه الشد من الزنا) بهوش باشید که یک بار غیبت گفتن از گناه کبیره زنا بیشتر است الهی العفو العفو العفو

برادران دیگر وقت گرانبهایتان را نمی گیرم و از خدا همگی استجابت این دعا را خواستارم

اللهم ارزقنا توفیق الشهاده فی سبیلک

محل دفن: کومله وادی زیر پای برادرشهیدم محمد قربان همگی شما غلامرضا صیقلی

لحظه رفتن به خط مقدم و نابود کردن صدامیان کافر انشاءالله 9/8/66

آخرین بروز رسانی در پنجشنبه, 11 شهریور 1389 ساعت 12:14

نظرات  

0 #1 منم 1390-10-26 01:33
تاریخ وصیت نامه رو درست کنید
زمان شهادت 1362 با تاریخ وصیت نامه همخوانی ندارد
نقل قول

اضافه‌ كردن نظر

کد امنيتي
باز خوانی تصویر امنیتی

پیام امروز یکی از شهدا:

شهید ابوالفضل حسینی: مادرم: سلام بر تو که بالاخره بر احساس مادرانه ات پیروز شدی و فرزندت را روانه میدان نبرد کفار و مسلمین کردی و گفتی که تو را در راه خدا هدیه انقلاب اسلامی می کنم و من به وجود تو افتخار می کنم که مادری از سلاله فاطمه زهرا هستی و ای مادر کوه باش و چون کوه استقامت کن

نگارنامه شهدا

کتاب شهدای کومله

کتاب الکترونیکی شناسنامه

شهدای بخش کومله

آخرین بروزرسانی: 12شهریور1392

پیشنهادهای ما

آمار بازدید سایت

شهید و شهدای شهر کومله

سردار شهید حسین املاکی،مهدی خوش سیرت

سایت لاله ها