بایگانی شهدا

فیلم ها و کلیپ های شهدای کومله و گیلان
ستاد یادواره شهدای شهر کومله ستاد یادواره شهدای شهر کومله ستاد یادواره شهدای شهر کومله

ستاد یادواره شهدای شهر کومله ستاد یادواره شهدای شهر کومله ستاد یادواره شهدای شهر کومله

http://laleha.com/mosabeghe/2.pngعکس های خبری لاله ها:

::.   عکس شهید حسین احمدپور در امامزاده12 تن ملاط -- 21 اسفند 1393  ::.        ::.   عکس بچگی سردار شهید حسین املاکی -- 27 فروردین 1393  ::.        ::.   پوستر شهید املاکی بر روی مینی بوس راهیان نور دشتستان بوشهر -- 11 فروردین 1393  ::.        ::.   تصویر/ مداحی شهید میرعلی احمدی در مسجد جامع کومله -- 13 دی 1392  ::.        ::.   تصاویر شهدای کومله در مشهد مقدس -- 11 دی 1392  ::.        ::.   تصاویر جدید از تشییع جنازه شهدای عملیات کربلای 2 شهر کومله -- 04 دی 1392  ::.        ::.   تصاویر پیکر پاک 5 تن از شهدای عملیات کربلای2 شهر کومله -- 11 آبان 1392  ::.        ::.   عکس/ زنان عضو انجمن اسلامی روستای کشت سرا شهر کومله -- 19 مهر 1392  ::.        ::.   عکس/ شهید مهدی خوش سیرت در یک تیم کشتی! -- 05 شهریور 1392  ::.        ::.   عکسی از جوانی شهید سیف الله عبدالکریمی -- 05 شهریور 1392  ::.        ::.   عکس/ قرآن و اسلحه در دستان شهید علی مرتضی نوذری -- 09 مرداد 1392  ::.        ::.   عکس/ شهدای کومله در یک تیم فوتبال -- 31 تیر 1392  ::.        ::.   عکس کمتر دیده شده از شهید مهدی خوش سیرت -- 30 تیر 1392  ::.        ::.   عکس کمتر دیده شده از شهید حسین املاکی در لشکر25 کربلا -- 19 تیر 1392  ::.        ::.   هفت شهید کومله فقط در یک عکس -- 19 خرداد 1392  ::.        ::.   عکس/پدر شهیدان صیقلی و شهیدان خوش سیرت در کنار هم -- 02 خرداد 1392  ::.        ::.   عکس قدیمی/ تصاویر شهدا بر روی دیوار بقعه آقا سید حسن کومله -- 02 اردیبهشت 1392  ::.        ::.   تصویر مادر شهید ابوالفضل حسینی در کنار پیکر بی جان فرزندش -- 15 فروردین 1392  ::.        ::.   نوشته ای روی آر پی جی بیاد شهید اشرف کیایی -- 06 فروردین 1392  ::.        ::.   تشییع جنازه شهید مهدی خوش سیرت در حرم سید جلال الدین اشرف در آستانه -- 30 دی 1391  ::.        ::.   نامه شهید مصطفی حسینی/هر روز خواب میبینم که با شهیدان هستم! -- 17 دی 1391  ::.        ::.   عکس بابا در دستان فرزندان شهید علی علوی -- 16 دی 1391  ::.        ::.   شهید سید مجید رهبر در زمین ورزشی شهر کومله -- 24 آذر 1391  ::.        ::.   تصاویر شهدای کومله از کودکی تا شهادت -- 12 آذر 1391  ::.        ::.   تصویر قبض کمک به جبهه در سال 63 -- 10 آذر 1391  ::.        ::.   کارت های عروسی شهدای شهر کومله -- 07 آذر 1391  ::.        ::.   کارت عروسی شهید فرهاد لاهوتی -- 07 آذر 1391  ::.        ::.   طنز/من همه را می کشم ولی خودم زنده می مانم -- 03 آذر 1391  ::.        ::.   عکسی که شهید فرداد لاهوتی از جیب اسرای عراقی برداشت -- 02 آذر 1391  ::.        ::.   لیسانس افتخاری شهید فرداد لاهوتی -- 30 آبان 1391  ::.

http://www.laleha.com/mosabeghe/point.jpgبرای دیدن نقشه بر روی "گوگل مپ" بر روی اینجا کلیک کنید.

لاله ها یک سایت مردمی است و به ارگانی وابسته نیست

..: بک گراند لاله ها بر روی کامپیوتر شما... اینجا کلیک کنید :..

بخشی از وصیت نامه شهید ابوالقاسم عسکری:

وصیت نامه ها و خاطرات جنگ را برای کسانی که هنوز در خواب غفلت هستند،تبلیغ کنید که این مسئولیت،بر دوش شما بازماندگان شهدا است!

شهدای روستاهای کومله صدای شهدای کومله خانواده شهدای کومله تصاویر شهدای کومله

مصاحبه اختصاصی لاله ها با دکتر محمدحسین رجبی دوانی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی   
شنبه, 24 دی 1390 ساعت 15:45

دکتر دوانیساعت 15:30 روز 23/10/1390 جناب دکتر محمدحسین رجبی دوانی مهمان بخش مصاحبه لاله ها بود.به علت نداشتن مکان مناسب،مکان مصاحبه بعد از کلی هماهنگی در آخرین لحظه به بخشداری کومله انتقال یافت.درحال آماده سازی محیط مصاحبه بودیم که جناب دکتر وارد اتاق شد.بعد از سلام و احوالپرسی،شخص همراه دکتر ما و سایت لاله ها را معرفی کرد.جناب دکتر خیلی خوشحال شد و گفت خیلی دوست دارم سایت شما را ببینم.چند دقیقه قبل از مصاحبه جناب دکتر دوانی از بخش های مختلف سایت دیدن کردند. بخش تصاویر سه بعدی،پادکست و صوت شهدا از بخش هایی بود که جناب دکتر آنها را کاری نو و جوانپسند دانستند.

دکتر محمدحسین رجبی دوانی در جواب حرف خبرنگار لاله ها که گفت: ما در جمع آوری اطلاعات خیلی عقب هستیم گفتند: نه، به نظر من شما با این کارهایتان و در همین سطح عقب نیستید و کارتان قابل تحسین است.

مصاحبه ما از این لحظه آغاز شد:

لطفا ابتدا خود را معرفی کنید و بفرمایید آیا سابقه جبهه داشتید یا با رزمندگان خاطره ای دارید؟

من در مقابل این رزمندگان و شهیدان بزرگ اسلام کسی نیستم که بخواهم خودمو معرفی کنم و یا سابقه ای داشته باشم.من محمدحسین رجبی دوانی از اول انقلاب توفیق این را داشتم با سپاه بسیج و بعد اینکه بسیج درست شد با بسیج در ارتباط باشیم.بسیاری از دوستانمان به شهادت نائل آمدند.چه پیش از جنگ وقتی فتنه تجزیه طلبان پلید کردستان بوجود آمد و بهترین بچه های انقلاب جهت دفاع از سرزمین اسلامی به آن منطقه رفتند من توفیق دوستی و آشنایی با خیلی از این دوستان را داشتم و بعد اینکه جنگ تحمیلی شروع شد ارتباط زیادی داشتیم ولی من بخاطر کاری که داشتیم نمیگذاشتند به جبهه اعزام شویم و میگفتند کار شما همین انجام خدمات و زمینه سازی حضور بیشتر رزمندگان در جبهه هاست.

بنظر شما واقعه عاشورا چقدر تاثیر بر روی جنگ تحمیلی داشته است؟

اگر خون مطهر امام حسین(ع) نبود چیزی از اسلام باقی نمیماند.به همین جهت امام خمینی(ره) گفتند:

خون سیدالشهدا(ع) اسلام را بیمه کرد.امام حسین(ع) به ظاهر شکست خورد ولی امام مسیر حق را به همه نشان داد و مردم فهمیدند اگر میخواهند در مقابل پیشگاه خداوند روسفید باشند وظیفه اصلیشان دفاع از حقیقت اسلام است حتی اگر جانشان را از دست دهند امام هم زیر بار شهادت رفت ولی زیر بار ستم و بیعت گذاران نرفت.این درسی است که امام به ما داد و در طول تاریخ آزادگان به همین وسیله مقابل ظلم و طاغوت دوران خود ایستادند. شما ببینید جوانانمان درجنگ تحمیلی در میدان های مین برای شهادت داوطلب می شدند.اینها همه الگو گرفته از امام حسین(ع) و واقعه عاشورا بود.

چگونه می توان از تاریخ برای بصیرت افزایی جوانان استفاده کرد؟

اخلاص باید در جوانانمان وجود داشته باشد.وقتی اخلاص وجود داشته باشد شیطان نمیتواند نفوذ کند.یکی از نقاط مهم تاریخ در این مورد،خلافت حضرت علی(ع) است که چگونه با اخلاص خود در دل پیامبر جا گرفت و مقام والایی پیدا کرد و یا عمّار که وسیله حق و باطل می شود که هرجا باشد آنجا حق و هرجا نباشد باطل است.برای بصیرت ابتدا باید اخلاص داشت.

نظر شما درمورد سایت لاله ها چیست؟

من از طریق یکی از دوستان در جریان کارهایتان قرار گرفته بودم.کار بسیار ارزشمندی است ،من تحسین و تقدیر خودم را به دلیل کار ارزشمند شما عزیزان جوانان پاک و مومن انقلابی اعلام میکنم که خودجوش آمدید.شمایی که جنگ را ندید،شمایی که انقلاب را ندیدید این عشق و علاقه،اعتقاد را به راه شهیدان دارید ،اینگونه برای ترویج فرهنگ شهادت و معرفی شهدا زحمت میکشید این برای من بسیار با ارزش هست.اجر شما از نسل ما بیشتر است.چون نسل ما کاری که می کردند ولی آنها در خود انقلاب بودند و همه چیز را میدیدند ولی شما که نبودید و ندیدید این کارهای شما بسیار ارزشمند است و دعا میکنم خداوند به شما توفیق بیشتری عنایت کند تا این فرهنگ عظیم را به سهم خودتان بتوانید انتشار دهید که یکی از راه های مهم مصون ماندن نظام مقدس اسلامی ما همین امر ترویج فرهنگ شهادت و شهدای انقلاب اسلامی است.

+برای دانلود قسمت آخر این مصاحبه اینجا کلیک کنید و برای دیدن تصــاویری از این مصاحبه اینجا کلیک کنید.

آخرین بروز رسانی در دوشنبه, 03 بهمن 1390 ساعت 14:18

نظرات  

0 #3 حزب موتلفه دشتستان 1391-03-22 23:41
با سلام و تشکر از مصاحبه خوبتون
لطفا من را راهنمایی کنید اگر که بخواهم با آقای دکتر تماس داشته باشم شماره دفتر یا ایمیلی چیزی دارند که بشه باهاشون صحبت کرد آخه میخام واسه یه همایش بهشون دعوت نامه بفرستم ! لطفا راهنمایم کنید
با تشکر
نقل قول

0 #2 ali 1390-10-25 22:52
رسول خدا(صلّي اللَّه عليه و آله و سلّم):
اگر آنقدر خطا کنید که خطاهایتان به آسمان رسد و سپس توبه کنید، خداوند توبه شما را می پذیرد؛ از درگاه او ناامید نباشید.

برای تبادل لینک مفتخرمان کنید
نقل قول

0 #1 قافله 1390-10-25 19:47
پایگاه اطلاع رسانی " هیئت محبان الحسین عشاق العباس "
"پایگاه اینترنتی قافله "آماده تبادل لینک و لوگو با سایت های ارزشی می باشد.
سایت ما را لینک بفرمایید و یا لوگو ما را قرار دهید. تا در کمترین زمان لینک و لوگو شما در این پایگاه ثبت شود.
با تشکر از همکاری شما.التماس دعا
پایگاه اینترنتی قافله
www.ghafeleh.inf
نقل قول

اضافه‌ كردن نظر

کد امنيتي
باز خوانی تصویر امنیتی

پیام امروز یکی از شهدا:

شهید ابوالفضل حسینی: مادرم: سلام بر تو که بالاخره بر احساس مادرانه ات پیروز شدی و فرزندت را روانه میدان نبرد کفار و مسلمین کردی و گفتی که تو را در راه خدا هدیه انقلاب اسلامی می کنم و من به وجود تو افتخار می کنم که مادری از سلاله فاطمه زهرا هستی و ای مادر کوه باش و چون کوه استقامت کن

نگارنامه شهدا

کتاب شهدای کومله

کتاب الکترونیکی شناسنامه

شهدای بخش کومله

آخرین بروزرسانی: 12شهریور1392

پیشنهادهای ما

آمار بازدید سایت

شهید و شهدای شهر کومله

سردار شهید حسین املاکی،مهدی خوش سیرت

سایت لاله ها